De Spil
Arne Sabbe

SOIREE PERPLX: Ki no nagare

Collectif Malunés/Arne Sabbe
première
zo 5 apr 2026 18:00 - 19:00
zo 5 apr 2026
18:00 - 19:00
  • zo 5 apr 2026
    18:00 - 19:00
    Park OC Marke - Hellestraat 6 - Kortrijk
    Vanaf di 17 jun. 2025 18:00
  • op locatie / Bij de Buren in Kortrijk

Circus en de Japanse vechtkunst aikido smelten samen in een unieke tentvoorstelling. 

In de piste twee lichamen, op het eerst gezicht tegenpolen. Aan de ene zijde een forsgebouwde man van 115 kg, aan de andere een tengere man van 58 kg. 
Gedragen door het intense ritme van de live taiko-drum ontstaat een dynamisch samenspel en vervaagt hun contrast. Ze verkennen de grenzen van evenwicht en samenwerking. Niet door energie met kracht te overwinnen, maar met zachtheid en precisie te leiden en om te buigen. 

De voorstelling is een creatie van de Torhoutse Arne Sabbe, één van de stichtende leden van Collectif Malunés, waarin hij zijn passie voor circus en zijn ervaring in  aikido samenbrengt in een unieke tentvoorstelling. 

SOIREE PERPLX is een samenwerking tussen Schouwburg Kortrijk en de circuswerkplaats Perplx die steeds garant staat voor een boeiende avond met authentieke circuscreaties, vaak vers van de pers. 

Voor iedereen vanaf 9 jaar

Arne Sabbe
Inzoomen
Arne Sabbe
Inzoomen
Arne Sabbe
Inzoomen

credits

Artiesten: Arne Sabbe, Tsubasa Hori en Maxime Gérard - Regie: Luke Horley - Coaching: Esse Vanderbruggen (beweging) & Alain Dujardain (aikido) - Kostuum: Lize Grauls - Techniek, geluid & licht: Rens Planckaert - Productie: Marie Couwenberg

schrijf je hier in voor onze nieuwsbrief