De Spil
Lynn Van Oijstaeijen

Le Carnaval des Animaux

De Maan
vanaf 3 jaar
zo 14 jan 2024 15:00
zo 14 jan 2024
15:00 - 15:50
  • zo 14 jan 2024
    15:00 - 15:50
    De Spil, Roeselare
    Schouwburg
    voorbij

“Papaaaaa, waar is het lied van het varken? Ik hoor de kippen. Tok tok tokken, werken werken, nooit stoppen. Ik hoor de schildpad. Ze kijkt traaaaag naar binnen, in haar schild en zingt: zoek het varken in jezelf. Ik hoor de uil die denkt dat hij de koekoek is. Maar waar is het varken, papa? Papaaaaaaaaaa?"

Met een reuzerugzak vol dieren gaan een alleenstaande vader en zijn kind op zoek naar het dier dat niet mag meedoen in de dierenmars: het varken. Tijdens hun muzikale reis ontdekken ze de schone en lelijke kanten van de wereld. Met de kippen belanden ze in de sweatshops, de schildpad brengt hen in hogere sferen met zenmeditatie en de zwaan verrast iedereen.  

"Muzikale zoo met varkensdisco - Regisseur en multi-instrumentalist Gorges Ocloo gooit 'Le Carnaval des Animaux' in de mix voor kleuters. De zintuiglijke beleving staat voorop." *** De Standaard

Leuke extra voor en na de voorstelling: Samen knustelen we leuke dieren(maskers). Een aap, beer, olifant of krokodil. Wie wil jij zijn?

 

credits

Regie, concept en muzikale bewerking: Gorges Ocloo - Tekst: Josse De Pauw - Spel: Stan Martens / Joren Seldeslachts - Figuren en animatie: Paul Contryn, Katinka Heremans en Senne Driesen - Zang: Astrid Stockman - Muziek: Camille Saint-Saëns - Techniek: Stephane Vloebergh - Productieleiding: Noor de Graaf - Stage regie en atelier: Luna Glowacki